• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Cristec

Cristec

1983 yılında Annecy'de kurulan CRISTEC (CReation, Innovation Scientifique et TECHnique veya Scientific and Technical Innovation and Creation'ın kısaltmasıdır) enerji dönüşümünde uzmanlaşmıştır. Şirket şu anda Brittany'deki Quimper'de bulunuyor.

CRISTEC, 1993'ten beri ENAG grubuna aittir ve başarısı, uzmanlığı geniş çapta tanınan ekiplerine ve teknik imkanlarına dayanmaktadır.

2014 yılında, ENAG-CRISTEC grubunun o zamanki CEO'su olan Henri le Gallais, şirketin beş yöneticisi, sanayicileri ve iki finansal ortağı tarafından desteklenen şirketi devraldı.

Misyonumuz: bilgi birikimimiz ve becerilerimiz aracılığıyla, mevcut ve gelecekteki tüm müşterilerimize değer katmak, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm bulmalarına yardımcı olmak.

CRISTEC, temel olarak yerleşik uygulamalar için standart ve özelleştirilmiş ürün yelpazesi aracılığıyla uluslararası ölçekte uzmanlık sunar.

50'den fazla ülkede bulunan acente ve distribütör ağımız sayesinde, müşterilerimize aşırı çevre koşullarında kullanım için güvenilir evrensel çözümler garanti edebiliriz.

ARAÇLARIMIZ
Özel olarak uyarlanmış test tesisleri tarafından desteklenen Ar-Ge departmanımız sayesinde, prototipleri ve ön üretim modellerini değerlendirmenin yanı sıra, teknik özellikleri karşılamak için ürün yelpazelerini hızla geliştirebiliriz.

Standart CRISTEC modelleri için rekabetçi konumumuz, uluslararası bir tedarik ve taşeronluk zincirimiz olduğu anlamına gelir.

Endüstriyel kuruluşumuz "ISO 9001 sürüm 2015 – BUREAU VERITAS" sertifikasını almıştır ve yol gösterici ilkemiz olan optimum müşteri memnuniyeti ile sürekli gelişme arayışındadır.

logo sertifikası Bureau Veritas ISO9001 CRISTEC

BİZİM ÜRÜNLERİMİZ
CRISTEC'in öncüsü olduğu yenilikçi bir teknoloji olan otomatik H.F. şarj cihazlarımız ve akü şarjı ile ilgili tüm ürünlerimiz, tüm uluslararası standart ve normları karşılamaktadır.

En yeni ekipmanımızın tasarımı, kullanımda olan 150.000 HF şarj cihazıyla ilgili rakipsiz geri bildirimden yararlanır.

Yüksek performanslı, kompakt ve hafif, ergonomik tasarımları, kolayca kurulabilecekleri, hızla bağlanabilecekleri ve mükemmel bir güvenlik içinde zaman içinde çalışmaya devam edecekleri anlamına gelir.

REFERANSLARIMIZ


Yelkenli tekneler, motorlu ve elektrikli tekneler, mavnalar, polis ve acil servis araçları, iş ve boş zaman kullanımları için araçlar, rüzgar ve güneş enerjisi için otonom elektrik tesisatları, vb: durum veya enerji yönetimi talepleri özellikle katı olduğunda.

Avrupa'dan Asya'ya, CRISTEC'in müşterilerinin sayısı ve çeşitliliği, başarımızın kanıtıdır ve onların ihtiyaçlarını karşılamak ve tahmin etmek için süregelen bir mücadeleyi temsil etmektedir.

Bize güvenin ve tüm enerjimizi sizden yana kullanın!

Kategori: Elektrik

Cristec Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR