• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Fischer Panda

Fisher Panda

Fischer Panda ASKERİ, DENİZCİLİK veya ARAÇ uygulamalarında kullanım için %100 tatlı su soğutmalı tek orijinal asenkron jeneratörü üretmektedir.
Fischer Panda Generators, ASKERİ, DENİZ VEYA ÖZEL ARAÇ UYGULAMALARINDA kullanım için %100 tatlı su soğutmalı tek orijinal asenkron jeneratörü üretir. Tescilli teknolojimiz, dünyadaki en küçük, en hafif ve en sessiz jeneratörleri yapmamızı sağlar! Jeneratörler küçük, hafif, sessiz ve çok verimlidir. Çalışma sırasında gürültüyü ve titreşimi en aza indiren ses yalıtımlı bir kapsül içine yerleştirilmiştir. Ayrıca jeneratörlerimiz, Askeri Araç, tekne veya kamyon üzerine kurulumları için çok az bir alana ihtiyaç duyacak şekilde kompakt bir yapıya sahiptir.

Fischer Panda, Askeri, Denizcilik veya Özel Araç uygulamalarında AC veya DC uygulamaları için jeneratörler sunar. Jeneratörler gemideki elektrik sistemlerine, elektrikli tahriklere ve eksiksiz mobil enerji sistemlerinin yanı sıra dalış kompresörlerine ve klima sistemlerine güç sağlar. Fischer Panda ürün yelpazesi, 2,5 kW'tan 200 kW'a kadar farklı jeneratörler içerir
GÜRÜLTÜ SEVİYESİ, BOYUT VE AĞIRLIK ZORLUKLARINIZ İSE EN İYİ SEÇİMİNİZ BİR FISCHER PANDA JENERATÖRÜDÜR.
Askeri Uygulamalar için Fischer Panda Jeneratörleri ve APU'lar
Fischer Panda Generators, Mobil Savunma uygulamaları için Güç Çözümleri sağlamaya odaklanan büyüyen, yenilikçi bir işletmedir. Fischer Panda, ABD Hükümetine ve ABD savunma yüklenicilerine çeşitli jeneratörler sağlamıştır.

Fischer Panda, bakım kolaylığını göz önünde bulundurarak, özellikle EMI seviyeleri ve IR imzaları, egzoz emisyonları ve çalışma sesi seviyeleri ile ilgili çok çeşitli MIL-STD gerekliliklerini karşılayan çok çeşitli dizel güç çözümleri tasarlamıştır. Görev gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış jeneratörler, profesyonel ve kalifiye mühendislik kadromuz tarafından geliştirilebilir.
Tekne ve Yatlar için Deniz Jeneratörleri
Fischer Panda, hem eğlence hem de profesyonel teknecilik için ideal seçim olan AC ve DC jeneratörleri üretir ve dağıtır. 5kW ile 15kW arasında değişen jeneratörlerde uzmanız. Talep üzerine daha büyük boyutlarda özel jeneratörler mevcuttur.

Fischer Panda deniz jeneratörleri, profesyonel yelkencilik ve teknecilik için ideal seçimdir. Fischer Panda deniz jeneratörleri kompakt, hafif, sessiz ve çok verimlidir. Jeneratör seti, çalışma gürültüsüne ve titreşime karşı koruma sağlayan ses yalıtımlı bir kapsül içine yerleştirilmiştir. Doğru şekilde kurulduğunda, pratik olarak fark edilmeden çalışırlar. Fischer Panda %100 su soğutması sunduğundan (hem dizel motor hem de jeneratör için), jeneratörlerin tasarımı fark edilir derecede küçüktür. Bunun nedeni, soğutma için çevredeki havaya ihtiyaç duymamalarıdır.

Kategori: Water

Fischer Panda Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR