• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Gianneschi

Gianneschi Pompa ve Püskürtücüler

1969 yılında kurulan Gianneschi Pumps and Blowers, lüks tekneler, çalışma tekneleri ve 12 ila 120 metre uzunluğundaki küçük askeri birimler için pompalar ve üfleyiciler tedarik eden uluslararası denizcilik işinde önemli bir pazar lideridir. Son zamanlarda şirket, arıtma sistemleri, sirkülasyon ve soğutma gibi diğer alanlara uygun ürün ve çözümleri piyasaya sürdü.
 
Tüm bu yıllar boyunca kazanılan deneyim, kurulum kolaylığı ve ürün kalitesi açısından iyi bir yatırım olan eksiksiz çözümler ve işlevsellik tasarlamamıza olanak tanır.
 
Pompalar, su basıncı sistemleri, üfleyiciler, su ısıtıcıları, motor pompaları, hava kompresörleri ve damperlerden oluşan tekli ürünler veya komple paketler sağlayabiliriz.
 
Teknik departmanımız, deniz ortamına mükemmel uyum sağlamak için sürekli olarak yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş çözümler üzerinde çalışmakta ve geliştirmektedir.
 
Üretilen tüm ürünler tek tek test edilmekte ve sıkı kontroller yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir. Her ürün, üretim aşamalarında kullanılan tüm bileşenleri ve yedek parçaları her an belirlemeye olanak tanıyan belirli bir seri numarasıyla ilişkilendirilir.
 
Şirket içinde yapılan tüm testler, başlıca nakliye sicillerinin geçerli düzenlemelerine uygundur. Şirket ISO 9001:2015'e göre faaliyet göstermektedir.

Kategori: Pompa

Gianneschi Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR