• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Marinco

Marinco

Dünyanın en iyisi olmaya odaklı
Marinco®, kırk yılı aşkın bir süredir zorlu ortam koşullarına uygun elektrik ürünlerinde dünya lideridir. Kıyı güç bağlantılarından güç dönüştürme ve güç yönetimi ürünlerine ve aksesuarlara kadar, Marinco çok çeşitli yüksek kaliteli elektrikli bileşenler sunar. Tüm Marinco bileşenleri sağlam, korozyona dayanıklı bir yapıya sahiptir ve titiz küresel denizcilik, RV ve endüstriyel standartları karşılar.

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya Pasifik'teki mühendislerle, Marinco ürün portföyü sürekli olarak genişletilmekte ve iyileştirilmekte, ayrıca küresel olarak odaklanılmakta ve desteklenmektedir. Marinco ekibinde birçok aktif tekneci bulunur ve yeni denizcilik ürünleri ve teknolojileri tasarlarken ve inşa ederken, teknecilerin ve tekne yapımcılarının ihtiyaçları en başta gelir. Ayrıca, tekneniz dünyanın neresinde olursa olsun, 110'dan fazla ülkedeki ofisleri ve ortakları ile Marinco, sınıfının en iyisi ürün bilgileri, servis ve destek sağlama yeteneğine sahiptir. Sahil gücü bağlantılarından spot ışıklarına, şarj cihazlarına ve invertörlere, eksiksiz baralar, sigorta yuvaları, paneller ve anahtarlara kadar Marinco, nihai olarak müşterilerine uzun ömür için tasarlanmış tutarlı, yüksek kaliteli, sağlam bileşenlerin gönül rahatlığını sunar. geniş uygulama yelpazesi.

Marinco, tekil, özel mülkiyet altındaki birkaç güçlü deniz elektrik şirketinden biridir. Ancor®'un tel, kablo, aletler ve kablolama aksesuarları ve Mastervolt'un güç dönüştürme ürünleri ve CZone™ dijital anahtarlama teknolojisi ürünleri, şirketin elektrik ihtiyaçları için tek bir kaynak olma becerisini geliştiriyor.

Kategori: Elektrik

Marinco Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR