• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Mastervolt

Mastervolt

Mastervolt, güvenilir ve yenilikçi otonom güç çözümleri anlamına gelir. Elektrik enerjisinin yönetimi, dönüştürülmesi ve depolanması konusunda uzman olarak, 300 W ila 40 kWat güç aralığında kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz. Elektrik çözümlerimiz denizcilik, mobil, açık deniz, endüstriyel, otonom güneş enerjisi ve altyapı gibi zorlu pazarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Mastervolt'un misyonu
sağlayarak, bağımsız olma gücü
anlamlı enerji çözümleriyle dünya.

       

Mastervolt'un vizyonu
Mastervolt, insanların kendi kendine yetmesini sağlayacak
konumları ne olursa olsun, güce olan ihtiyaçları.
İnovasyon ve işbirliği yoluyla, başarmak istiyoruz
2022 yılına kadar ana pazarlarımızın nişlerinde lider bir rol.
Yönetim, izleme,
gücü dönüştürerek ve depolayarak değer katıyoruz
müşterilerimiz için En iyi çalışmayı sunuyoruz
tutkumuzu paylaşan insanlar için ortam.


Birlikte daha güçlü
Mastervolt, Navico Group'un bir parçasıdır ve diğer önde gelen markalarla birlikte Denizcilik, Mobil ve Endüstriyel bölümünün bir parçasıdır. Ancor, Attwood, BEP, B&G, Blue Sea Systems, C-MAP, CZone, Garelick, Lenco, Lowrance, Marinco, Mastervolt, Motorguide, Progressive Industries, ProMariner, RELiON, Simrad ve Whale, yenilikçi elektrik alanında bağımsız tedarikçiler olarak birlikte çalıştılar. on yıllardır çözümler. Birlikte akla gelebilecek her uygulama için en geniş ve en eksiksiz elektrikli ürün yelpazesini sunuyoruz.

Çığır açan teknoloji, optimum performans
Mastervolt, 1991'de kurulduğundan bu yana güçlü, yenilik odaklı bir şirket olmuştur. Ürün geliştirme, mühendislerimizin sürekli olarak çalıştığı Amsterdam (Hollanda), Auckland (Yeni Zelanda) ve Wisconsin'de (ABD) bulunan son derece gelişmiş üç Ar-Ge merkezinde gerçekleştirilmektedir. çığır açan teknolojiyi optimum performansla birleştirmenin yeni yollarını arıyor.

üstün hizmet
Bu yenilik yapma kapasitesi, Mastervolt'u gerçekten farklı kılan şeydir. Katma değerimiz, üstün küresel hizmetle birlikte en yüksek kalitede ürünler, teknolojiler ve sistemler sunmaktır. Çalışanlarımızın tutkusu ve bağlılığı fark yaratıyor. Biz Mastervolt'uz. Bağımsız Olma Gücü.

Mastervolt felsefesi altı sütuna dayanmaktadır:

Dünya çapında ağ
Birinci sınıf uzmanlık ve destek, dünyanın üç coğrafi bölgesinde mevcuttur: Amerika, EMEA ve APAC. 80'den fazla ülkedeki ofisleri ve ortakları ile müşterilerimiz, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, kusursuz ve tamamen özel hizmetleri gecikmeden sunabileceğimizi biliyorlar. Tüm Mastervolt ortakları, eğitim için başvurabilecekleri, soru sorabilecekleri, bilgi edinebilecekleri ve en son ürün fikirlerini ve iyileştirmeleri tartışabilecekleri çevrimiçi profesyonel topluluğumuzun üyeleridir. Birlikte her zaman olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlarlar.

yenilikler
Çığır açan teknoloji DNA'mızda var ve Mastervolt'un son derece yetenekli mühendisleri, yarının teknolojisini bugünün nihai performansına dönüştürmekten sorumlu. Mastervolt, şirket genelinde çağın bir adım önünde olmak için en son teknolojiyi kullanır. Çalışanlar sürekli olarak yeni ve mevcut ürünleri tasarlamanın, geliştirmenin, test etmenin ve iyileştirmenin yanı sıra bunları daha hızlı sevk etmenin, daha iyi destek sunmanın ve müşterilerimizin mükemmel çözümü bulmasına yardımcı olmanın daha iyi yollarını arıyor.

Sistem Çözümleri
Sektör veya uygulama ne olursa olsun, Mastervolt güç çözümü odaklıdır ve kapsamlı sistemlere kolayca entegre olacak şekilde tasarlanmış bileşenler sunar. Mastervolt, kaliteli kabloyla bağlanan DC pil gücünden, verimlilik için tasarlanmış güç dönüştürme ürünlerine, eksiksiz dijital anahtarlama teknolojilerinden parmak dokunuşuyla izlemeye kadar, uygulamalarınız için arzu ettiğiniz esnekliği ve özelleştirilebilir sistemleri sağlar.

Entegrasyon
Başarı işbirliği ile elde edilir. Sistemler her geçen gün daha karmaşık hale geliyor, müşteri talebi artıyor ve (CAN) iletişimi neredeyse her türlü entegrasyonu mümkün kılıyor. Bu sistemleri kullanılabilir, tamamen entegre ve anlaşılır hale getirmenin yanı sıra, ortaklarla işbirliği yapmak, iş fırsatlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmamızı sağlar. Birlikte, iyi çalışan ve ilgili tüm bileşenlere sahip tam entegre bir sistem sunabiliriz.

Premium markalar
Dünyanın önde gelen Marine markalarını tek bir çatı altında toplayarak, her ihtiyaca cevap veren eksiksiz bir ürün yelpazesi sunabiliyoruz. Mastervolt, müşterilerin eksiksiz(r) sistemler kurmasını ve bu ürünleri tek bir kaynaktan temin etmesini sağlayan ürünler ekleyerek teklifini sürekli olarak genişletiyor. One-stop-shop ilkesi tüm markalarımıza kolay erişim sağlayarak her türlü sistemdeki cüzdan payınızı artırmanıza olanak tanır.

Müşteri odaklı
Küresel odaklı bir müşteri odaklılık, Mastervolt'un faaliyetlerinin önemli bir ayağıdır. Hangi pazarlara hizmet verdiğimizi ve şirketimizi ve ürünlerimizi nasıl konumlandırdığımızı belirlerken, yeni pazar gelişmelerine yanıt verme taahhüdümüz de öyle. Müşterilere yüksek kaliteli teknolojiye yatırım yaptıklarını hatırlatıyoruz.

Kategori: Akü

Mastervolt Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR