• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Osculati

Osculati

Osculati, denizcilik aksesuarları pazarında İtalya'nın lider ve Avrupa'nın en önemli şirketlerinden biridir. 22.000'den fazla katalog referansı ve bunların %98'inin mevcudiyeti, Osculati'nin stok departmanını Avrupa'nın en büyük denizcilik aksesuar stoğu ve dünyanın en iyi stoklanmış bölümlerinden biri haline getiriyor. Osculati, önde gelen uluslararası markaların distribütörüdür ancak aynı zamanda şirketin Tasarım ve Mühendislik departmanı tarafından tasarlanan ve geliştirilen 7000'den fazla üründen oluşan bir üretime sahiptir.

Şimdi daha önce olduğu gibi, şirketimiz profesyoneller ve gezi teknecileri için yol gösterici bir ışıktır: EC'den gelen siparişlerin %70'i, teslim alındıktan sonraki gün sevk edilir ve katalog ürünlerinin %98'den fazlası stokta mevcut olduğundan, bu oran aynı gün içinde bile sevk edilir. yaklaşık 35 milyon Euro'luk bir stok değeri için.

alternatif
Şu anda şirketin varlığı 96 farklı ülkede 6.000'den fazla müşteriyle 5 kıtaya yayılmıştır ve 30 kişilik bir satış gücüne, Milano ve Lucca'daki iki merkez ofise, 150 çalışana, 55 lojistik operatörüne ve toplam bir alana dayanmaktadır. 18.000 metrekare.

alternatif
Ailenin üçüncü kuşağı Alberto, Giorgio ve Claudia Osculati, ortaklar Francesco ve Alessandro Gambogi tarafından desteklenen şirketin yönetiminde başkan Mario Osculati'yi desteklemekten gurur duyuyor.

1958 yılında Milano'nun ilk marin aksesuar perakendecisi olarak kurulan Şirket, 2021'de 110 milyon Euro'luk ciro ile küresel ölçekte lider bir şirket haline geldi ve Lewmar gibi bazı büyük markaların münhasır ortağıdır. , Whale, Oceanair, Polyform, Marlow vb. Ayrıca son zamanlarda en iyi distribütör olarak 4 ödül kazanmıştır.

Yenilik ve kalite için aralıksız araştırma ve hammadde davranışına (tuz püskürtme odası gibi) yönelik teknolojiye yatırım her zaman Osculati'nin ayırt edici bir özelliği olmuştur ve bu da Osculati'yi büyük tersaneler tarafından giderek daha fazla güvenilir kılmaktadır.

Kategori: Outdoor

Osculati Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR