• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Plastimo

Plastimo

Plastimo, 50 yıldır doğru yolda.
Eğlence amaçlı teknecilikte gerçek bir ikonik marka olan Plastimo, yatçılar için güvenilir bir mürettebat üyesi ve teknecilik endüstrisi için güvenilir bir ortak olarak dünya çapında güvenli ve keyifli yelken kullanımına katkıda bulunur.
Plastimo pusulaları, can yelekleri ve can sallarının dünya çapındaki itibarını temel alan Plastimo ayrıca güverte ve palamar ekipmanı ile gemide konfor cihazları da sunmaktadır.
Bu tescilli seriler, Plastimo tarafından tasarlanmıştır ve markanın DNA'sını taşır. Ek olarak, en iyi uzman markalardan oluşan dikkatli bir seçim, ürün yelpazemizi tutarlı bir şekilde tamamlar.
Plastimo, tamamı markanın ekiplerimiz için temel noktalar haline gelen temel değerlerine dayanan 11.000 ürün sunuyor: Güvenlik ve ergonomi, keyifli teknecilik pratiği ve ticarete yönelik profesyonel hizmet.

Plastimo'nun misyonu her zamankinden daha fazla, seyirinizi daha keyifli, yarışınızı daha zorlu ve takımınızı daha mutlu kılacak güvenlik ürünleri ve sistemleri yaratmaktır. Size mutlu botlar!

Kategori: Sailing

Plastimo Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR