• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Quick italy

Quick italy

1982 yılında Michele Marzucco, iş ortağı Alfonso Peduto ile birlikte denizcilik sektöründeki tecrübesine Comet ürünleri için yenilenen Comar tersanesinde başladı. İki iş ortağı, büyük bir girişimci ruhla çok hızlı bir şekilde, deniz elektroniği, soğutma, iklimlendirme, ısıtma ve elektrik sistemlerinin satış, kurulum ve satış sonrası yönetimi konusunda uzmanlaşmış PM Marina adında küçük bir şirket kurdu.
Yaklaşık on yıl sonra, 1992'de PM Marina, Quick'i satın aldı ve bu birleşme sayesinde şirket önemli hedeflere ulaşmaya başladı.
Quick Spa, 2006 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri'nde ticari ve teknik yardım faaliyetleri geliştiren Quick USA INC olarak faaliyet göstermektedir. Quick Spa, 2018'de kurulan Quick UK ile Birleşik Krallık'ta da mevcuttur.
2018'de Michele Marzucco, hissedarın hisselerini satın alarak ve şirketi iki oğlu Chiara ve Carlo'ya açarak yeni ve önemli bir mücadele başlattı.
2019'da Quick Spa, uluslararası profesyonel deneyime sahip yönetici figürleri istihdam ederek İtalya'da ve yurtdışında işgücünde önemli bir genişleme başlattı.
Quick Spa, yıllar içinde portföyünü ve bilgi birikimini artırmasına olanak tanıyan büyük deneyim ve önemli satın almalar sayesinde farklı ürün gamları sunmaktadır.
Aries adlı ilk ırgatının piyasaya sürülmesinden sonra Quick Spa, başta Atwood'un 1998'de satın aldığı İtalyan şubesi Nautic Boiler olmak üzere farklı şirketlerle ilişkiler geliştirdi.
İlerleyen yıllarda Quick Spa, 1945 yılında kurulmuş deniz aydınlatmasında uzmanlaşmış tanınmış bir şirket olan Scotti'yi ve mekanik işleme ve plastik üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahip bir şirket olan CATT'ı satın alarak işini genişletti.
Daha sonra 2007'de Quick Spa, su ısıtıcıları konusunda uzmanlaşmış Sigmar Marine SRL'yi satın aldı.
Son olarak, 2016 yılında, en son Item Mare iş biriminin satın alınması, MC2 Marecalmo markası ve bilgi birikimi ile Quick Spa, jiroskopik stabilizatör üretimini tesislerine aktardı ve daha fazla verimlilik ve güvenilirlik sağlamak için teknik iyileştirmeler yaptı.
Bu önemli birleşmeler ve satın almalar sayesinde, Quick Spa bugün farklı ürün yelpazeleri sunabilmektedir.
Quick Nautical Equipment, demirleme ve demirleme sistemlerini, enerji kaynaklarını, çok çeşitli su ısıtıcıları ve aksesuarları içerir.
Quick Marine Lighting, nezaket ışıklarından su altı ışıklarına kadar tüm aydınlatma ürünlerini içerir.
MC² Quick Gyro serisi, 250 tona kadar olan tekneler için X5'ten X56'ya kadar cayro dengeleyici modelleri içerir. MC² Quick Gyro stabilizatörleri, teknenin yalpalamasını %95'e kadar azaltabilir ve demirde olduğu kadar hızda da çok etkilidir.
Kompakt, kurulumu kolay ve bakımları gemide yapılabilir.
Quick tarafından geliştirilen MC2 Quick Gyro stabilizatörleri yatay eksende dönen bir kütle ile donatılmıştır.
Mekanik stresi önemli ölçüde azaltan, daha az sürtünme üreten ve bu nedenle daha düşük ısı çıkışı gerektiren bir özellik.
Sistem hava soğutmalıdır; bu nedenle su soğutmalı sistemlerde olduğu gibi su pompalarına veya deniz suyu girişlerine ihtiyaç duymaz.

Kategori: Vinç Hidrolik

Quick italy Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR