• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Spinlock

Spinlock

Spinlock, 'Yatçılığın Evi' olan İngiltere, Cowes merkezli bağımsız ve yenilikçi bir şirkettir. Spinlock'un kırk yılı aşkın bir süredir; denizcilik sektörü için tasarım ve üretim deneyimi.

Spinlock, Offshore Instruments olarak 1968'de Londra merkezli olarak başladı ve 1976'da Cowes'a, orijinal olarak prodüksiyon, ofisler ve daireyi barındıran Birmingham Road'daki mevcut Merkez Ofise taşındı. Şirket, yüksek gerilimli fiber halatların ortaya çıkışından yararlanarak yeni malzemeler ve hacim odaklı süreçler kullanarak pazar lideri bir halat kontrol cihazları yelpazesi geliştirdi ve şirket, bu yeni yönü daha iyi yansıtmak için 1980'lerde adını Spinlock olarak değiştirdi.

KONTROL olarak tanımlanan ürün kategorisi ile bu sektörde halen dünya lideridir. Bu andan itibaren Spinlock, Prodüksiyonun ayrı bir yerel tesise taşınmasını gerektiren genişleme ile küresel bir Distribütörler ekibi oluşturmaya başladı. 2004 yılında, ana sektörümüzün dışında büyüme stratejisi, Spinlock stilini ve kalitesini o zamandan beri Ticari denizciliği ve daha geniş su sporları kullanıcılarını kapsayacak şekilde genişleyen üst düzey teknik kişisel güvenlik aralığına genişleten PROTECT kategorisinin yaratılmasına tanık oldu. 2008'de ürünlerimizi pazarlamak ve daha doğrudan yerel teknik destek vermek için ABD'de bir şube ofisi ekledik. 2016'da eklenen üçüncü kategori SENSE, mevcut müşteri teklifimizi desteklemek ve geliştirmek için veri cihazları ve hizmetleri sağlayan ilk Uygulamalarımızı içeriyordu.

Ürünlerimiz, ödüllü yenilikçi ürünlerimizde kullanmak için sürekli olarak en son teknoloji ve malzemeleri arayan mühendisler ve teknik tekstil uzmanlarından oluşan kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmaktadır. En zorlu deniz ortamlarında performans göstereceklerinden emin olmak için tüm ürünlerimizi kendi tesislerimizde sınırlarına kadar test ediyoruz.

Temiz montaj üretim tesisimiz yakınlardadır ve her ürün, Cowes merkezli bu tesiste ekibimiz tarafından elle monte edilir ve kalite kontrolünden geçirilir.

Kategori: Outdoor

Spinlock Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR