• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Trudesign

Trudesign

Merkezi Yeni Zelanda'da bulunan Tru Design, yüksek kaliteli denizcilik valfleri, cilt bağlantı parçaları, hortum nozulları ve ilgili ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır.

Tüm ürünlerimiz Yeni Zelanda'da üretilmiştir ve modern teknecilik endüstrisinin taleplerini karşılamak ve katı ISO Denizcilik Standartlarına uymak üzere tasarlanmış, darbeye dayanıklı en yeni kompozit plastik malzemelerden yapılmıştır.

1974 yılında kurulan, enjeksiyon kalıplı mühendislik plastiklerinin tasarım araçları ve üretiminde 30 yılı aşkın deneyime sahip bir ISO 9001 şirketiyiz. Tasarımcılar, mühendisler, araç üreticileri ve kalite güvence uzmanları da dahil olmak üzere 50'den fazla çalışanımız var. Tru Design, ürünleri tasarım konseptinden aletlere ve kalıplı üretime, montaja, test etmeye ve ardından ürün onayına ve sevkiyata kadar almak için iyi bir konumdadır. Nozul serisi 1978'de üretildi ve dünya çapında yangınla mücadele, denizcilik ve tarım gibi güç, kalite ve güvenilirliğin çok önemli olduğu özel uygulamalarda yaygın olarak kullanılıyor. Deniz menzili, deniz taşıtlarından boşaltılan arıtılmamış kanalizasyona ilişkin artan endişe ve düzenlemenin bir sonucu olarak geliştirilmiştir. Çok portlu yön değiştirme valfi (Aquavalve®), ticari ve gezi teknelerinin yeni düzenlemelere uymasını sağlamak için ilgili cilt bağlantı parçaları ve havalandırmalı döngülerle birlikte geliştirilmiştir. Deniz ürün yelpazesi, elektronik yön değiştirme vanasını (Elektronik Aquavalve®) ve küresel vana konumunun elektronik olarak izlenmesini içeren kapsamlı bir küresel vana yelpazesini içerecek şekilde önemli ölçüde büyümüştür.

Her yıl tanıtılan yeni tasarımlarla sürekli bir ürün geliştirme programımız var.

Müşterilerimize sürekli destekleri ve geri bildirimleri için teşekkür ediyoruz ve gelecekte yenilikçi denizcilik armatür çözümleri sunmayı dört gözle bekliyoruz.

Tru-Design Plastics Ltd tarafından üretilen ürünler için Tru-Design garantisi, bu politikada belirtilen şartlarla sınırlıdır.

Garanti Kapsamı
Tru-Design tarafından veya Tru-Design için üretilen ürünler, satın alma tarihinden itibaren malzeme ve işçiliğe karşı garantilidir.

Tru-Design ilgili garanti süresi içinde geçerli bir talep alırsa, Tru-Design kendi tercihine göre

Ürünü ücretsiz olarak onarın
Ürünü yeni veya orijinal ürüne eşdeğer işlevselliğe sahip bir ürünle değiştirin veya
Ürünün satın alma fiyatını iade edin
İstisnalar ve sınırlamalar
Bu garanti yalnızca Tru-Design Plastics Ltd tarafından veya Tru-Design Plastics Ltd. için üretilen orijinal Tru-Design ürünleri için geçerlidir.

Üründe herhangi bir değişiklik, yanlış kullanım veya kurcalama olması durumunda garanti geçersiz olacaktır. Bu garanti, herhangi bir Tru-Design ürününde Tru-Design veya usulüne uygun olarak atanmış acenteleri dışında herhangi biri tarafından herhangi bir onarım yapılması durumunda da geçersiz olur. Ayrıca Tru-Design, üründe bu tür kurcalama, değişiklik, yanlış kullanım veya değişiklik yapılmasından kaynaklanan herhangi bir kaza veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tru-Design veya usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş temsilcisi bir ürün üzerinde herhangi bir çalışma yaparsa, ayrı bir yazılı garanti verilebilir.

Hem Yeni Zelanda'da hem de dünya çapında yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu garanti ürünü satın alan kişiye özeldir ve ister açık ister zımni ve ne zaman ve nasıl ortaya çıkarsa çıksın, ürünle ilgili tüm garantilerin, beyanların veya koşulların yerine geçer. tüzük, kanun, ticaret, gelenek tarafından. Ürün ve/veya parçaları ticari kullanım için sağlandığında, 1993 tarihli Tüketici Garantileri Yasası yasaların izin verdiği ölçüde geçerli olmayacaktır.

Bu garanti Kapsamında Hizmet Alınması
Onarımlar veya değiştirmeler için kiminle iletişime geçileceğine ilişkin ayrıntılar için, size en yakın Tru-Design servis acentesine başvurun.

Garanti Süreleri
Bunlar, aşağıda açıklanan ürünler için Garanti Politikası kapsamındaki Tru-Design garanti süreleridir.

Kategori: Pompa

Trudesign Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR