• Adres:Sarıana mh, 20. Sk. No:23/Z-1, 48710 Marmaris/Muğla
  • Email: info@egemarin.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Mon - Fri 09:00am - 07:00pm
Whispower

Whispower

2007 yılında kurulan ve merkezi Hollanda Drachten'de bulunan WhisperPower'ın devam eden misyonu, daha temiz ve daha parlak bir geleceğe katkıda bulunmak için şebekeden bağımsız güç sistemleri sunmaktır. WhisperPower, sessiz çalışması ve yakıt verimliliği denizcilik, mobil ve şebekeden bağımsız müşterileri üzerinde anında etki yaratan düşük emisyonlu, hibrit dizel jeneratörlerin ilk sürümünü 2010 yılında piyasaya sürdü.
Şirket o zamandan beri karada ve denizde şebeke dışı konumlarda kullanım için ilgili güç ürünleri portföyü oluşturdu. Bunlar, 5500m²'lik tesislerinde bir araya getirilmekte ve yüksek vasıflı ve tutkulu distribütör ve bayilerden oluşan sürekli büyüyen bir ağ aracılığıyla dünya çapında dağıtılmaktadır. WhisperPower'ın müşterilerinin çoğu, çevresel düşüncenin artık sosyal yönetişimlerinin önemli bir parçası olduğu mavi çipli kuruluşlardır.

WhisperPower, OctoPower gibi modern sıfır emisyonlu çözümlerin yanı sıra otel güç yükü talebini ve e-tahrik yedek gücünü karşılamak için dizel jeneratörlerin geliştirilmesi, üretimi ve bakımında uluslararası bir liderdir. WhisperPower'ın ürünleri dünya çapında (geçici olarak) normal elektrik gücü olmayan yerlerde kullanılmaktadır. Buna motorlu tekneler/yatlar, ticari gemiler, birçok araç türü ve uzak konumlar dahildir. Enerji kullanımı arttıkça (yeşil) enerji çözümlerine olan talep de artıyor.

Denizcilik, ticaret, eğlence ve kara mobil pazarlarında önemli bir paya sahip olan WhisperPower genişlemeye devam ediyor. Bunu, WhisperPower teknolojisinin tüm alanlarında müşterilere yardımcı olmak için benzersiz Whisper Çevrimiçi Eğitim Programı ve bu yepyeni gelişmiş web sitesi ile birlikte kendi web tabanlı TV kanalı WhisperTV'nin yardımıyla yapar.

Tarih
WhisperPower, şu anda Brunswick Corporation'a (ABD) ait olan Mastervolt'tan doğdu ve 2010 yılına kadar Mastervolt jeneratörlerinin üretimini üstlendi.
WhisperPower'ın sahibi ve CEO'su Roel ter Heide, hem Mastervolt hem de Victron Energy'nin beşiğinde yer aldı ve WhisperPower'ı kurarak hayatının mottosunu pekiştirmeyi başardı:

Müşterilerimize (kalıcı) elektrik şebekesi bağlantısı olmayan gemiler, yatlar, taşıtlar, evler ve nesneler için en iyi, en sürdürülebilir ve en verimli komple elektrik sistemi çözümlerini sunmak. Muhtemelen güneş enerjisiyle birleştirilmiş kompakt, sessiz ve enerji açısından verimli yedek güç jeneratör sistemleri ekleyerek güç üretme olasılığını akıllıca uyguluyoruz.

WhisperPower International B.V., Birleşik Krallık, İspanya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Yeni Zelanda ve Çin'de satış ofisleri bulunan bir Hollandalı şirkettir. Profesyonel satış ve servis ortaklarından oluşan küresel bir ağ, sahada bol miktarda destek sağlar.

Kategori: Elektrik

Whispower Egemarin Fiyat Listelsi: İNDİR